Dekorujemy mieszkanie Obrazy na ścianę

Lawendowe obrazy w salonie

Obraz lawenda w salonie połączonym z kuchnią

Kwiaty lawendy wykorzystywane w tworzeniu najdroższych na całym świecie perfum, a także spełniające ważną rolę w napełnianiu natchnieniem artystów z całego świata. Te niepozorne kwiaty wyglądają czasem jak lawendowy dywan po sam horyzont. Chyba tajemnica prysła. Jednakże jest to kolejny dowód na ważną rolę jaką spełnia na świecie lawenda. Płatki pokryte charakterystyczną mieszanką fioletu delikatnie muskającego o róż stanowią kolor o którym długo się nie zapomina. Ponad to ta roślina nie tylko ładnie pachnie co można poprzeć popularnością perfum, wykonywanych z ich esencji, jej własności pielęgnacyjne i zdrowotne wykorzystuje się w kosmetykach i kulinariach Jednakże nie rozwidlajmy się na tematy które nie są głównym motywem tego artykułu. Tutaj mam zamiar zachwalać przede wszystkim ich wygląd, a zwłaszcza to jak wyglądają w połączeniu z naszym salonem i to w konkretnym przypadku jakim są obrazy do salonu zobacz http://agoteka.pl/obrazy-do-salonu gdyż na pewno pomogą w wyborze odpowiedniego wzoru aranżacje inspirowane poprawą wizualną wnętrza.

Kanapa pod obrazem

obraz tryptyk New York
Obrazy tryptyk New York

Spokojnie nie zamierzam namawiać do uprawiania miniaturowego pola lawendy na środku pokoju. To mógłby być co prawda nowy kontrowersyjny trend. Niemniej zacznijmy od czegoś nieco bardziej tradycyjnego. Czyli dekoracji naściennej. W dzisiejszych czasach mamy ogromne możliwości wyboru jeśli chodzi o wzory czy materiały. Jednakże w tym przypadku skupimy się na jak już zaznaczyłem czymś bardziej tradycyjnym. Mianowicie obrazach nowoczesnych. Te kanciaste dekoracje stanowią jedną z najstarszych form ozdabiania wnętrz, prawdopodobnie wcześniej były tylko barwne szlaczki na ścianach. Prawdziwa zabawa zaczęła się jednak dopiero gdy na salony wpadły obrazy. Tym sposobem dekorowanie wnętrz wpadło na zupełnie nowy poziom. Dzisiejsze obrazy nowoczesne zobacz polecane https://agatonstudio.pl/3-obrazy-nowoczesne-cyfrowe nieco różnią się od tego co możemy zobaczyć w muzeum jednakże to właśnie dzięki tym lekkim modernizacjom obrazy na ścianę wciąż pozostają w modzie.

Na ścianie przy wejściu do salonu

Połączenie tych dwóch elementów jakimi są delikatne kwiaty lawendy i nowoczesne obrazy, daje potężne narzędzie dzięki któremu z łatwością wykończymy salon. Jak wiadomo ten ostatni szlif jest niezwykle ważny, jego dobre dobranie pozwoli nam na stałe wypełnić wnętrze pozytywną atmosferą. Oczywiście jest również możliwe osiągnięcie przeciwnego efektu. Źle dobrana dekoracja będzie jak fałszywa nuta w przepięknej arii. Tego oczywiście nie chcemy. Lecz dzięki lawendowym

Obraz wieloczęściowy do salonu

wzorom w zasadzie nie musimy się o to martwić. Ten delikatny naturalny motyw niemal zawsze ma pozytywny wpływ. Gdy ozdabiamy wspomniany salon należy się wystrzegać wzorów które ewidentnie nadają się do innych pomieszczeń. Mowa tu o wszelkich tematach związanych z jedzeniem. O ile doskonale pasują do ozdoby kuchni i łazienki, w przypadku salonu będą bardziej zawadzać. A tego wpływu chcemy jak najbardziej uniknąć. Co zatem nadaje się do ozdobienia salonu? Otóż wszystkie naturalne wzory, które przedstawiają te kwiaty na polach krzakach i wazonach, w zbliżeniu i oddaleniu. Ten wybitnie naturalny motyw doskonale nada się do przyozdobienia salonu. Wnosząc doń pozytywny akcent, o zrównoważonych charakterze. Jest to prawdopodobnie jedno z najlepszych zdobień jakimi można wystroić salon.