Co_dziennik Magdy

Obraz tryptyk

Szef cię wzywa – w sprawie kampanii – oznajmiła zdyszana sekretarka. Wpadła jak burza. Magda nie zdążyła zapytać o co chodzi. Co ten bufon może chcieć, przecież naniosłam wszystkie poprawki – no dobra prawie wszystkie. Nie mogę zmieniać w swoim projekcie czegoś z czym się nie zgadzam…. Ci faceci, nigdy im nie dogodzisz. Ruszyła ociężale, sunąc przez długi korytarz.

Obraz do salonu

Proszę usiąść Pani Magdo. Wie Pani, że nie lobię owijać w bawełnę. Więc przejdę do rzeczy. Prosiłem o naniesienie zmian w kampanii reklamowej Obraz tryptyk w salonie”. Wie Pani, że to wymagający ale dobrze płatny klient, dlatego zgodziłem się na jego sugestie. Prowadzi kilka sklepów internetowych zajmujących się sprzedażą obrazów, w tym tryptyków. Ma doświadczenie w branży zajmującą się sprzedażą dekoracji. Pani jednak nie wzięła sobie moich uwag do serca, no a tym samym nie zastosowała ich w projekcie.

Obraz z abstrakcją

Pani Magdo, pracuje Pani u nas już jakiś czas, ma Pani za sobą kilka trafionych kampanii i decyzji, więc …..wiec i tym razem uznam, że Pani pomysł przebija pomysł naszego klienta.
Magda przez moment siedziała, jak skamielina, którą właśnie odkopano z ziemi. Ta praca, to może nie jest szczyt jej marzeń, ale dużo się tu nauczyła, rozwinęła, ma samodzielne stanowisko, nikt nie marudzi jej nad głową co ma robić.  Przez moment myślałam, że …. . Zaczynała powracać do rzeczywistość, jej skóra ponownie się zaróżowiła, serce zaczęło pompować krew. Płuca nabierały powietrza. Mam nadziej, że nie widział mojego przerażenia w oczach. Nie mam teraz ochoty i czasu na szukanie nowej roboty.

Obraz tryptyk z bambusami

W oddali dochodziły do niej dźwięki wydobywające się z ust szefa. Minimum tekstu, maksimum obrazu i wizualizacji. Pokazanie różnych pomieszczeń od kuchni, po salon czy przedpokój w których pasują obrazy tryptyki – odwołuje się Pani do percepcji wzrokowej, zmysłu wzroku. I tek klubowe wizualizacje -obraz tryptyk w klubowym wystroju. Super … Mocna, wyraźna kolorystyka wzoru, od soczystej zieleni po ognistą czerwień. Obrazy tryptyki z kwiatami, tryptyk z bambusami, tryptyki z architekturą no i oryginalne tryptyki abstrakcyjne. Oczywiście zdaję się na Panią, rozmowę z klientem wezmę na siebie. Zobaczymy co z tego będzie.